Установка механічних замків та протиугінних блокаторів КПП/АКПП Bear-Lock

Пристрої блокування кпп Bear-Lock Україна

Механічна протиугінна система КПП/АКПП встановлюється на штатні отвори  в кузові автомобіля. В заблокованому стані механічний замок КПП ефективно запобігає переміщення важеля перемикання передач. Блокувальний пристрій встановлюється  на механічну і автоматичну коробку передач. Ефективність протиугінних  здібностей блокаторів підтверджує сертифікат TÜV.

Замовити встановлення та монтаж механічного замка КПП Bear-Lock, можливе в центрах встановлення, вказаному на сторінці:

Встановлення/Центри встановлення

Стійкий до злому

Блокувальний пристрій КПП Bear-Lock стійкий до механічних ушкоджень. Механічная протиугінна система кріпиться до кузова авто болтами та гайками, які після затяжки обриваються, що робить демонтаж майже неможливим.

Простий у використанні

Пристрій замикається без ключа, досить натиснути на замок і повернути. Не потребує обслуговування. У комплекті з блокувальним пристроєм коробки передач Bear-Lock надається три ключа і картка. В разі втрати ключа, можна замовити дублікат по картці.

Рекомендується фахівцями

Ключ підвищеної секретності виконаний по цифрової технології. Щоб уникнути пошкодження замка використовуються загартовані елементи з підвищеною стійкістю. В результаті, замок захищений від спроб свердління та інших намагань механічного втручання.

Написати
Дзвінок

У вас є питання?

Давайте знайдемо відповідь на нього. Телефонуйте:

+38(044) 233-19-72 +38(068) 707-72-35