Останній форпост /Спроба викрадення авто TOYOTA LAND CRUISER/замок КПП Bear-Lock

Останній форпост /Спроба викрадення авто TOYOTA LAND CRUISER/замок КПП Bear-Lock

Останній форпост /Спроба викрадення авто TOYOTA LAND CRUISER/замок КПП Bear-Lock

Невеличка передісторія.

Ця стаття ніяк не зв’язана з фільмом 1951 року Льюїса Р. Фостера  – «Останній форпост» , але тема ще більш актуальна – викрадення автомобілів в Україні.  Серед  тижня до нас зателефонував  представник одного з центрів встановлення. Він повідомив, що є звернення про відновлення замка на коробку передач «Bear-Lock». Ми погодились, адже наша компанія проводить гарантійне та післягарантійне обслуговування продукції  «Bear-Lock».  Замок був демонтований спеціалістами центру встановлення.  В сервісний центр замок потрапив в такому вигляді.(фото)

Toyota LC bearlock.(f3)


Але він був закритий. (фото)
Toyota LC bearlock.(f5)


Ми вирішили знайти власника авто  та поспілкуватися з ним.

Історія.

Андрій, власник авто – мешканець передмістя Києва, авто TOYOTA LAND CRUISER, на авто встановлена:  двостороння  сигналізація «none» *  та замок блокування КПП «Bear-Lock».

Зі слів власника: в день спроби викрадення, ще з обіду почала «глючить» сигналізація. Але ввечері, начебто все владналось. Власник приїхав додому, закрив замок КПП, поставив авто на сигналізацію та пішов відпочивати. Вранці, підійшовши до машини, Андрій спробував відкрити авто за допомогою пульта сигналізації, але на пульт сигналізація не реагувала, авто було вже відкрите. Потрапивши в салон авто, він побачив демонтовані елементи консолі, торпедо та рульової колонки.  Замок запалення та штатний замок керма був зламаний, машину можна було завести звичайною викруткою.  Замок КПП хоч і був пошкоджений, але був в закритому положенні. В злочинців було багато часу, але впоратись з замком КПП «Bear-Lock»  вони не змогли.  (фото)

Toyota LC bearlock.(f4)


Коментар фахівця:

 Скоріш за все машину відстежували напередодні викрадення, намагаючись сканувати код сигналізації, тому вона мала проблеми в роботі.  Вночі, крадії, сканером відкрили авто, заглушивши  сигнал відкриття дверей, тому на пульті  Андрія не було спрацювання.   Далі, трохи  «погралися»  з штатним імобілайзером та блоком управління двигуна, і майже досягли бажаного, але з механічним захистом впоратись не змогли. Замок КПП «Bear-Lock» зберіг  авто для власника.


 

Як зберегти своє авто від викрадення?  Наші фахівці мають 20-ти річний стаж в сфері безпеки авто, та можуть дати  декілька порад:

Якщо у Вас вже встановлені пристрої захисту  авто від викрадення:  не забувайте ними користуватись.  Навіть коли ви залишаєте авто на кілька хвилин,  цього часу вистачить злодіям щоб викрасти Ваше авто.  Застарілу сигналізацію бажано змінити на нову модель, або попросити  автоелектрика щоб він відключив її від управління замками авто. Це не досить зручно, доведеться ключем замикати двері, але застарілі сигналізації не захищають авто, а навпаки допомагають автокрадіям.  Маючи пристрій сканування, ціна якого 8-10 т. гривень, злодій сканує код сигналізації та відкриває Ваше авто, навіть не ламаючи замки дверей та не привертаючи уваги оточуючих.

Якщо у вас нова автівка, або вживана, але без встановлених засобів проти викрадення,   встановіть хоча б мінімальний набір: сигналізацію, яку неможливо просканувати або потайну кнопку-імобілайзер  та механічний захист керма або замок КПП.   Так, знайдуться скептики, які будуть розказувати про те, що «все вскрывается, вашу машину все равно угонят»;  але запитайте в них чи залишають  вони на ніч відкритими свої авто,  з ключами в замку запалення?  Все одно вкрадуть. Навіщо чинити опір.  Чи може вони залишають двері квартири або будинку відімкненими? Ви здивуєтесь, але вони закривають і авто і домівку.

Епілог

Що стане останнім форпостом захисту Вашого авто?  Це може бути якась хитра секретка, встановлена автоелектриком, або надсучасна сигналізація, в нашому випадку, злочинців зупинив замок на коробку передач «Bear-Lock».  Кожен сам обирає свій рівень захисту.

 

Примітки: «none» *  – модель двосторонньої сигналізації минулого покоління, що сканується.

Надруковано з дозволу власника авто(ім’я змінено за його проханням). Всі права на статтю  та фото мають компанія «Bear-Lock Україна» та ТМ «Niedzwiedz-lock» Польща. При використанні статті обов’язково вказувати посилання на першоджерело.

Написати
Дзвінок

У вас є питання?

Давайте знайдемо відповідь на нього. Телефонуйте:

+38(044) 233-19-72 +38(068) 707-72-35